Szkolenie „Jak zaprojektować własną karierę?”

2016-05-18
szkolenie, e-kultura

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają studentów i absolwentów ASP na szkolenie pt.

„Jak zaprojektować własną karierę?

W trakcie szkolenia zdobędziecie Państwo wiedzę na temat następujących zagadnień:

• stan rynku pracy w Polsce,
  • stan rynku pracy w Trójmieście,
  • zmiany w sytuacji na rynku pracy w ciągu ostatnich 20 lat,
  • dynamiczne podejście do rozwoju kariery,
  • jakimi wartościami kierować się przy wyborze ścieżki rozwoju,
  • wykorzystanie pełnego potencjału edukacji wyższej,
  • proces rekrutacji oczami pracodawcy,
  • praca na etacie, bycie freelancer-em czy może własny biznes?

Szkolenie odbędzie się 25 maja 2016r. (środa) w godz. 10:00-12:00 w Sali Konferencyjnej (Wielka Zbrojownia).

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą drogą elektroniczną do 23 maja br. w Biurze Karier ASP na adres: biurokarier@asp.gda.pl (w treści maila proszę podać imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, absolwenci – data ukończenia studiów, nr telefonu). Maksymalna liczba uczestników: 25 osób.

W przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane o przyjęciu na szkolenie drogą mailową.

Szkolenie „Jak zaprojektować własną karierę?”