Warsztaty: Find your art buddy

25.11 w godz. 10.00 -14.00 States of Mind
02.12 w godz. 10.00 -14.00 Wisdom Map

FIND YOUR ART BUDDY – znajdź art towarzysza / art brata / art funfla
Eksperymentalne zadania i ich realizacja w formie twórczej zabawy.

Warsztaty FIND YOUR ART BUDDY to cykl trzech spotkań w soboty, skierowanych do studentów wszystkich wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Intencją warsztatów jest zachęcenie studentów do współpracy międzywydziałowej przy realizacji projektów, podjęcie interdyscyplinarnych rozwiązań i nawyków. Wzajemnie zapoznanie się i prezentacja własnej osoby przy równego rodzaju eksperymentalnych zajęciac może pomóc w odnalezieniu art buddy - art brata, funfla, towarzysza drogi artystycznej o podobnych zainteresowaniach.

Studenci mogą zapisać się na wszystkie 3 warsztaty lub wybrać interesujący go temat i datę.

materiały: prosimy o przyniesienie: 2 x brystole A1, kolorowe mazaki, markery, farby wodne, pędzle, nożyczki, nożyki, ołówki, linijki

ilość miejsc: do 25 osób na każdych zajęciach

dla kogo: studenci wszystkich wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku