Aktualności

Bezpłatny dostęp do bazy Art Source

2016-06-01

Do 4 lipca 2016 r. Biblioteka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ma otwarty bezpłatny dostęp do bazy Art Source.
Baza zawiera: pełne teksty ponad 760 czasopism naukowych i ponad 220 książek, szczegółowe indeksy i abstrakty wiodących czasopism naukowych, popularno-naukowych i publikacji branżowych, kolekcję ponad 63.000 obrazów z bazy Picture Desk i innych źródeł, wiele publikacji nie tylko w j. angielskim, ale i francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i holenderskim, podcasty z wiodących muzeów dotyczące artystów i ich prac i wiele innych źródeł.


Tematyka bazy obejmuje: architekturę i historię architektury, projektowanie wnętrz, projektowanie terenów zielonych, wzornictwo przemysłowe, sztukę i historię sztuki, fotografię, grafikę, sztukę współczesną, archeologię, projektowanie kostiumów, rękodzieło, sztukę użytkową i sztukę ludową, sztukę i produkcję filmową i telewizyjną, muzealnictwo, malarstwo, sztukę drukarską, rzeźbę, projektowanie mody, materiały video i wiele innych.
Aby uzyskać dostęp do bazy Art Source należy zalogować się tak samo jak do pozostałych baz EBSCO bezpośrednio na stronie:
http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=ehost&defaultdb=asu


W celu otrzymania danych potrzebnych do logowania prosimy skontaktować się bezpośrednio z pracownikami Biblioteki ASP lub wysłać maila na adres biblioteka@asp.gda.pl