Aktualności

Aukcja Charytatywna: Czarno-Białe Zwierzę

2018-05-13

 

Zapraszamy serdecznie na Aukcję charytatywną, na rzecz OTOZ Animals-Schronisko Ciapkowo w Gdyni, członków koła naukowego SPAW z Wydziału Rzeźby i Intermediów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku


Termin: 20.05.2018, godz.17:00

Miejsce: Sztuka Wyboru 


Aukcja Charytatywna: Czarno-Białe Zwierze

20.05, godz. 17:00 | Sztuka Wyboru ul. Słowackiego 19, Gdańsk 

Jest to incjatywa studentów, koła naukowego SPAW, Wydziału Rzeźby i Intermediów, Akademi Sztuk Pięknych w Gdańsku. Koło naukowe prowadzone przez prof. Małgorzatę Kręcką-Rozenkranz - wykładowczynię na Wydziale Rzeźby i Intermediów.

Całość pieniędzy zostanie przekazana na potrzeby schroniska dla zwierząt (OTOZ animals) "Ciapkowo" w Gdyni.

Prace studentów, to multiplikowane formy zwierząt, wykonane głównie z gipsu, równiez rysunki w nawiązaniu do prac. Prezentowane formy, to nie rzeźby realistyczne jeden do jeden, a interpretacje i wariacje w odpowiedzi na hasło "zwierzę". Utrzymane w kolorystyce czarno-białej, w nawiązaniu do wcześniejszych wystaw. Aukcja jest pierwszą tego typu inicjatywą koła naukowego.

Sama aukcja jest jednocześnie wystawą, sala wystawowa znajduje się na parterze, aukcja na pietrze. W niedzielę 20 maja o godz. 17:00 tytułem wprowadzenia wydarzenie rozpocznie się od prezentacji przygotowanej przez przedstawicieli schroniska w Gdyni. Następnie przechodzimy do licytacji. Ceny wywoławcze oscylują wokół 30 zł. 

Schronisko w czasie licytacji prowadzi zbiórkę jedzenia i kocy dla zwierząt.
Zapraszamy wszystkich serdecznie ze swoimi psami!

Aukcja Charytatywna: Czarno-Białe Zwierzę