Dla studentów Krytyki artystycznej i Animacji kultury

2016-06-02

17-18 czerwca w Gdańsku odbędzie się trzecia edycja Present Performance.

Głównym organizatorem jest Galeria Miejska, kuratorką Maria Sasin. Partnerem tej edycji jest Galeria Labirynt z Lublina. W festiwalu wezmą udział artyści z Tajlandii (kuratorem sekcji azjatyckiej jest Chumpon Apisuk).

Z Tajlandii przyjedzie 5 artystów, dla których trzeba zorganizować. Przyjeżdżają 16.06 i zostają do 20.06, będą spać w hotelu Lido w Brzeźnie. Studenci w ramach obowiązkowego stażu mogą podjąć pracę w roli asystentów/asystentek artystów, m.in. pokazywać miasto, wystawy, pomagać w realizacji pracy. Galeria zapewnia wspólne posiłki w Lido także dla stażystów.

Do udziału w festiwalu studenci mogą się włączyć także jako fotograficy, dokumentaliści, krytycy,  recenzenci.

W ramach festiwalu odbędą się także warsztaty dla studentów ASP z prof. Januszem Bałdygą (UA Poznań). Termin 14-19 czerwca, miejsce: pas nadmorski w Brzeźnie.

Zgłoszenia do pracy asystenckiej i na warsztaty: Maria Sasin, msasin@ggm.gda.pl.

Dla studentów Krytyki artystycznej i Animacji kultury