Dyplomy ASP: Architektura
i Wzornictwo 2017/2018

2018-05-25
Gdynia Design Days2018

UWAGA KONKURS! Dyplomy absolwentów Architektury i Wzornictwa na Gdynia Design Days2018!

Termin nadsyłania prac: 25.06.2018

Wystawa dyplomów to możliwość zaprezentowania po raz pierwszy projektów szerokiemu gronu odbiorców. Jedynie 20 prac jest kwalifikowanych na wystawę, więc już samo uczestnictwo w niej jest wyróżnieniem. Spośród zakwalifikowanych prac jury wybiera dwa projekty, których autorzy zostaną zaprezentowani na łamach magazynu „ELLE” oraz zostanie im ufundowany wyjazd na Dutch Design Week 2018. Uczestnictwo w tym branżowym festiwalu, prezentującym najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania, to dla absolwentów ważna lekcja i wyróżnienie.

Jury:

Paulina Kisiel - Centrum Designu Gdynia kierownik festiwalu
Kaja Długosz - Centrum Designu Gdynia promocja i social media
Paulina Ryń - razy2
dr hab Beata Szymańska - Wydział Architektury i Wzornictwa ASP Gdańsk
prof Sławomir Fijałkowski - Wydział Architektury i Wzornictwa ASP Gdańsk

Centrum Designu Gdynia we współpracy z Wydziałem Architektury i Wzornictwa zaprasza na tę unikatową wystawę już po raz szósty!

Wręczenie nagród w konkursie DYPLOMY ASP: ARCHITEKTURA I WZORNICTWO 2017/2018 odbędzie się 6 lipca podczas otwarcia festiwalu Gdynia Design Days 2018.

kurator: Marta Flisykowska
realizacja wystawy: Paweł Czarzasty, Marta Flisykowska, Mikołaj Harmoza, Marta Hryc

Załączniki:

Dyplomy ASP: Architektura