Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie

2018-04-10
Biuro Karier

Biuro Karier i Współpracy Akademii Sztuk Pięknych zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim wydarzeniu „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”, które odbywa się w dniach 9-12 kwietnia 2018 roku.

Gra o Karierę” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP, którego celem jest promocja działalności Biur Karier wśród społeczności studentów.

W ramach projektu Biura Karier w całej Polsce organizują: warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju. Szczegółowe informacje na temat projektu: www.graokariere.wordpress.com

W ramach wydarzenia Biuro Karier i Współpracy ASP w Gdańsku organizuje wraz z absolwentami Uniwersytetu SWPS w Sopocie serię indywidualnych konsultacji oraz wykłady z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także ze sposobów prezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej, które odbędą się 13 kwietnia w Baszcie oraz w Sali 126 w budynku Wielkiej Zbrojowni przy Targu Węglowym 6 w godzinach od 10:00 do 19:00.

Pełny harmonogram wydarzenia:

Warsztaty w Baszcie:

10:00- 12:30 – indywidualne konsultacje z zakresu Coachingu Kariery

14:00- 16:30 – wykład „Chcę być własnym szefem”- czyli jak być mikro-przedsiębiorcą;

w programie: jak zostać przedsiębiorcą – formalności, jaką wybrać formę opodatkowania, rodzaje podatków- VAT, PIT-36, PIT-36 L , PIT-4, jaką ewidencję musisz prowadzić, czy trzeba mieć kasę fiskalną, jak ewidencjonować sprzedaż, jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym – obowiązki podatnika.

16:30- 18:00 – Indywidualne konsultacje z zakresu Coachingu Kariery

Warsztaty w sali 126:

16:00- 18:00 – wykład „Relacja i komunikacja”- czyli co wpływa na proces porozumiewania się i jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

18:00- 19:00 – indywidualne konsultacje z zakresu Coachingu Kariery

Zapisy: simona.jambor@asp.gda.pl