Konkurs na projekt teczki ASP

2016-12-02
konkurs studenci

Koło Naukowe Wzornictwa PROCES zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie na projekt teczki tekturowej promującej ASP. Osoba, która zaproponuje najciekawsze rozwiązanie będzie kontynuowała pracę nad projektem z producentem teczek.

Jako studenci ASP, korzystając z własnych doświadczeń, doskonale wiecie czego teczkom brak, albo co w nich najbardziej lubicie. Projekty przede wszystkim powinny być funkcjonalne, nienagannie wyglądać i promować Uczelnię.

Docelowo teczki produkowane będą w kilku formatach (40x60/50x70/60x90/100x70). Koło PROCES jest otwarte na poprawki i konsultacje - możecie przynieść swoje pomysły, najlepiej przygotowane w mniejszej skali (np. A4); członkowie koła postarają się wesprzeć Was w pracy nad nimi.

Wszelkie pytania można kierować na adres: proces.knw@gmail.com.

Termin ostatecznego zgłoszenia projektu: 20.12.2016

Konkurs na projekt teczki ASP