Aktualności

Namaluj swój mural zakochany w Szekspirze!

2017-07-11
Warsztaty, mural

Zapraszamy studentów ASP do zapisów na warsztaty szablonu prowadzonych przez Iwonę Zając

Jeżeli jesteś zainteresowany/a poznaniem techniki szablonu, namalowaniem swojego muralu, lubisz teatr i Szekspira  zapraszamy cię do udziału w warsztatach pod hasłem: #ZakochajsiewSzekspirze!

Czas 17.07-25.07.17

Celem warsztatów jest przywrócenie tracycji coroczenego malowania przejścia Podwale Przedmiejskie – Okopowa, które znajduje się niedaleko Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

W ramach warsztatów oprócz poznania techniki szablonu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział  w wycieczce po Gdańskim Teatrze Szekspirowskim oraz zobaczyć jego najnowaszą koprodukcję we współpracy z Teatrem Wybrzeże pt. „Zakochany Szekspir”.
 

Zgłoszenia i pytania przyjmowane są pod adresem: iwonazaj@gmail.com
 

W celu zapisania się na warsztaty prosimy Was o wysłanie zgłoszenia  na adres mailowy  najpóźniej do 16 lipca br. (w temacie wiadomości prosimy wpisać: “Zakochani w Szekspirze” a w treści: imię, nazwisko rok urodzenia oraz numer telefonu)

Informacja o osobach zakwalifikowanych wraz ze szczegółami organizacyjnymi zostanie przekazana drogą elektroniczną nie później niż 16 lipca br.

 

Artykuł o wydarzeniu ukazał się na stronie http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Szekspir-na-ulicach-Gdanska-Namaluj-mural-z-Iwona-Zajac-na-Festiwal-Szekspirowski,a,83261

 

Partnerzy i sponsorzy projektu:

- Akademia Sztuk Pięknych

- Zarząd Dróg i Zieleni

- Gdański Teatr Szekspirowski

- Bysewo

Namaluj swój mural zakochany w Szekspirze!