2018-06-20
Ogólnopolskie badanie „Artysta po Studiach"

Drodzy absolwenci, którzy broniliście się w roku 2013, 2015 i 2017 sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe! Znajdziecie w nich e-mail z linkiem do ankiety dotyczącej Ogólnopolskiego Badania Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych.

Uprzejmie prosimy Was o wypełnienie ankiety. Zajmie Wam to mniej niż 20 minut. Pamiętajcie, że opinia każdej osoby, biorącej udział w badaniu jest dla nas bardzo ważna. Ankieta jest całkowicie poufna, a jej wyniki zostaną wykorzystywane tylko do opracowań zbiorowych.

Wszystkim, którzy wypełnili już ankiety serdecznie dziękujemy!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w badaniu, a nie dostaliście wiadomości, prosimy o kontakt z Agatą Kruszczyńską z Biura Karier i Współpracy - agata.kruszczynska@asp.gda.pl.

Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na stronie www.artystapostudiach.pl. Na stronie znajdują się również raporty z poprzednich edycji badania oraz raporty z wywiadów z absolwentami i pracodawcami.