Projekt FORMATOVA: projekcje filmów krótkometrażowych

2017-03-03
projekcje filmów krótkometrażowych

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku uczestniczy w projekcie paryskiego stowarzyszenia FORMATOVA pt. Intercultural Visual Form 2. W ramach realizacji projektu, w wybranych przestrzeniach publicznych Paryża i Trójmiasta (w tym także w budynku Wielkiej Zbrojowni ASP) w dniach 15-17 marca 2017 r. odbędą się projekcje filmów krótkometrażowych na temat "Nie jestem stąd".

Wśród laureatów tegorocznej edycji Intercultural Visual Form znalazły się także studentki i absolwentka naszej uczelni: Karolina Kurpiewska, Laura Adel i Monika Walenciejczyk.

Projekt ma na celu wspieranie młodych artystów europejskich, w tej edycji z Polski i z Francji, demokratyzując sztukę i wzmacniając wymianę międzykulturową.

Projekcje będzie można oglądać w głównym holu na I piętrze budynku Wielkiej Zbrojowni.

Więcej informacji:
Projekt FORMATOVA: projekcje filmów krótkometrażowych