Projektowanie w Świecie Idei 2016/2017

Wydział Grafiki ASP w Gdańsku
dr hab. Adam Kamiński i mgr Piotr Paluch
zapraszają na prezentację:

PB/STUDIO (Hanna Bialic i Jakub Piórkowski)
„poszukiwanie swojego miejsca w projektowaniu przestrzeni"

udział specjalny: Martyna Baranowicz
studentka Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku

16.02.2017 | godz. 17:00
Audytorium ASP w Gdańsku

PB Studio to pracownia założona w 2013 roku przez Hannę Bialic i Jakuba Piórkowskiego, której głównym polem działania jest architektura i projektowanie wnętrz.

Doświadczenie zdobywali w biurach projektowych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na swoim koncie mają projekty różnej skali, od architektury obiektów biurowych i dużych założeń mieszkaniowych, przez domy jednorodzinne, po wnętrza publiczne i prywatne. Każdy nowy projekt traktują jak opowieść, w której główne role odgrywają funkcja, forma i kontekst miejsca.

Hanna Bialic
Ukończyła studia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na wydziale Architektury Wnętrz,
Praktykowała biurach: w Kuehn Malvezzi w Berlinie, Michalik & Tomczak w Poznaniu, Loft Magdalena Adamus w Sopocie.

Jakub Piórkowski
Ukończył wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Gdańskiej. Praktykował w Londyńskiej pracowni RDA Architects oraz Maarte w Sopocie.
Projektowanie w Świecie Idei 2016/2017