Sukcesy naszych pracowników

2018-07-16
Kamil Kocurek, Magdaleny Hanysz-Stefańskiej

Miło nam poinformować, iż podczas wernisażu i uroczystej gali Międzynarodowego Triennale Grafiki 2018 w Krakowie wręczono Nagrodę Specjalną Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza dla mgra Kamila Kocurka, asystenta w Pracowni Podstaw Grafiki Artystycznej na Wydziale Grafiki ASP Gdańsk. Nagrodzona została praca graficzna pod tytułem "Arena", wykonana w technice wklęsłodruku o wymiarach 91x325cm, powstała w 2018 roku.

Do wystawy głównej MTG 2018 mającej miejsce w krakowskiej Galerii Bunkier Sztuki spośród pracowników Wydziału Grafiki ASP Gdańsk zakwalifikowano także grafiki dr hab. Magdaleny Hanysz-Stefańskiej (Pracownia Podstaw Grafiki Artystycznej), dra Łukasza Butowskiego (Pracownia Litografii) oraz mgra Jakuba Zająca (Pracownia Serigrafii).

Wystawa potrwa od 6 lipca 2018 do 26 sierpnia 2018.

Sukcesy naszych pracowników