Aktualności

VI edycja przeglądu talentów See&Say

2018-10-11
See&Say

Ruszyły zapisy do VI edycji przeglądu talentów See&Say, który odbędzie się 23 listopada 2018 roku w Centrum Kreatywności Targowa 56 w Warszawie.

Tegoroczna edycja, zorganizowana pod hasłem „Każdy ma coś do pokazania", obejmuje liczbę 18 kategorii przemysłów kreatywnych.

Zgłoszenia trwają do 25 października. Jak co roku spośród zgłoszonych prac zostanie zaproszonych 150 młodych twórców na indywidualne konsultacje z ekspertami w Centrum Kreatywności Warszawie. Podobnie jak w poprzednich latach ekspertami i ekspertkami w przeglądzie zostaną wybitni praktycy z branży kreatywnej, między innymi dyrektorzy kreatywni agencji reklamowych, szefowie  studiów graficznych, fotograficznych, postprodukcyjnych, i domów produkcyjnych, redaktorzy  naczelni pism lub doświadczeni freelancerzy.

 

Tej jesieni uczestnicy po raz pierwszy będą mieli możliwość pracy nad briefem wspólnie z ekspertami. Warsztaty odbędą się 24 listopada, a więc dzień po właściwym Przeglądzie.

W przeglądzie See&Say mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni twórcy po wypełnieniu formularza na stronie: seesay.pl . Udział jest bezpłatny.

VI edycja przeglądu talentów See&Say