Wykładowcy z Izraela
na ASP w Gdańsku

2017-05-16
wykład, warsztaty, e-kultura

Miło nam poinformować, iż na zaproszenie rektora dr hab. Krzysztofa Polkowskiego oraz prorektora dr hab. Adama Kamińskiego do Gdańska przybędą wykładowcy z Kibbutzim College of Education, Technology and the Arts w Izraelu. W trakcie wizyty, goście poprowadzą warsztaty oraz wykład dla studentów ASP.

1. Wykład "Emotional design in stressed times and conflicts" - prowadzący Arie Ruder
Opis: In creating supportive environment it is possible to induce reactions and modes of action that transcendent the common "pulling down" and despair, thus evoking students to be more attentive to the needs of others.
Termin: 24 maja, godz. 14:00-15:00, Baszta
Arie Ruder
 - pobierz
Wykład otwarty.

2. Warsztaty  "A Cube in Disguise!" - prowadzący Ron Dalva
Opis: Reshaping the three-dimensional (3D) cube using 2D patterns. The idea is to apply 2D methodologies into the frame of 3D thus creating new visual entities.
Termin: 25 maja, godz. 10:00-14:00 w sali nr 120 (Wielka Zbrojownia)
Liczba uczestników: 15

Serdecznie zapraszamy!