Sukcesy pracowników, doktorantów i studentów

2017-12-06
Tomasz Bogusławski

Miło jest nam poinformować, że:

Prof. Tomasz Bogusławski otrzymał Złoty Medal na 3. Międzynarodowym Biennale Plakatu Lublin 2017 za plakat do „Falstaffa” Giuseppe Verdiego.”.

Dr hab. Jacek Staniszewski, prof. ASP otrzymał Grand Prix na 3. Międzynarodowym Biennale Plakatu Lublin 2017.
Cieszymy się, tym bardziej, że do konkursu zgłoszono aż 3797 plakatów, a do finału zakwalifikowano jedynie 209 uczestników. W jury zasiedli artyści i animatorzy kultury z całego świata: Byoung il Sun (Korea Południowa), Doğan Arslan (Turcja), Li Xu (Chiny), Krzysztof Dydo i&Jarosław Koziara (Polska).

Chcielibyśmy także serdecznie pogratulować:

Mgr Marii Szachnowskiej, doktorantce MŚSD ASP w Gdańsku, zdobycia Gran Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch.
Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch w roku 2017 otrzymali ex aequo:
Maciej Czyżewski z ASP w Warszawie oraz Maria Szachnowska z ASP w Gdańsku.

Katarzynie Świerzewskiej, studentce Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku, otrzymania Wyróżnienia Honorowego Fundacji im. Franciszki Eibisch w roku 2017.

Teresie Płotkowiak, studentce Wydziału Grafiki ASP w Gdańsku, otrzymania I nagrody w XV edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej organizowanego przez Urząd Patentowy RP. Nagroda została przyznana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Sukcesy pracowników, doktorantów i studentów