Zostań Erasmus Buddy’m!

2017-08-02
Erasmus

Jeśli lubisz nawiązywać nowe znajomości, interesują Cię inne kultury i zwyczaje oraz chcesz podszkolić języki obce, ten program jest właśnie dla Ciebie!

Biuro Karier i Współpracy ASP w Gdańsku poszukuje osób chętnych do pomocy studentom Programu Erasmus+, którzy będą gościć w naszej Uczelni w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.

Każdemu Erasmus Buddy przydzielony zostanie jeden student Programu Erasmus+, który może zwracać się do niego o pomoc w kwestiach organizacji studiów i drobnych sprawach życia codziennego. Chodzi przede wszystkim o wsparcie w aklimatyzacji w nowym dla nich otoczeniu oraz pomoc w pierwszych dniach ich pobytu, m.in. odbiór z dworca/lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, pokazanie miasta, uczelni, zapoznanie z polskim językiem, kulturą i zwyczajami.
Jeśli masz ochotę nawiązać międzynarodowe kontakty, ciekawie spędzić czas i przy okazji podnieść kompetencje językowe, prześlij swoje zgłoszenie na adres: kamila.kwapinska@asp.gda.pl wpisując w tytule „Erasmus Buddy", lub zgłoś się do Koordynatora Programu Erasmus+ w pokoju 210.