Teatr TeART

Teatr ASP TeART ogłasza nabór na warsztaty we wtorki o godz. 19.00 na Auli. Obowiązuje strój do ćwiczeń. Zgłoszenia prosimy kierować na maila: teatrasp@gmail.com  Zainteresowanym odpowiemy podając termin rozpoczęcia zajęć.  
Warsztaty o charakterze per formatywnym, uruchamiające  stan transgresywny, gdzie aktor nie gra, ani nie znajduje się w codziennej rzeczywistości. Jest zawieszony w stanie pośrednim, ciągłego przekraczania, transu, co doprowadza  do transformacji,  przekraczania  ograniczeń, daje możliwość pokazania wewnętrznej prawdy własnej,  wywołuje  uzdrawiające wibracje,  daje możliwość uczestniczenia  w teatralnej alchemii.
 
 
9 Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i Niszowych
 

Teatr gdańskiej ASP okazał się objawieniem 9 Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Studenckich i Niszowych według opinii jurora Damiana Kurka, który również upatruje w naszym zespole kontynuacji rodzimego teatru plastycznego. Wystapiliśmy w Krakowie 14 marca na Gali Epizodu 9 z przedstawieniem „Pobaw się aktorem” wg pomysłu studenta Wydziału Architektury i Wzornictwa  Piotra Charytoniuka, pod opieką artstyczną Marzeny Wojciechowskiej-Orszulak