Komunikaty dla studentów

Drodzy Studenci, macie ostatnią szanse na przekazanie nam waszej opinii!!!!

Tylko do 28.02.2017 jest możliwość udziału w Ankiecie Studenckiej semestr zimowy 2016/2017.

Możecie przekazać nam opinie na temat Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku:

• pracujących w niej nauczycieli akademickich

Do 28.02.2017 r. po zalogowaniu się na swoje konto w Akademusie (logowanie przez „Panel studenta”), będziecie mogli wyrazić swoje zdanie wypełniając przygotowaną ankietę.

Po zalogowaniu się na konto należy wejść w zakładkę „Twoje Ankiety” (w menu po prawej stronie, na dole).

Badanie ma charakter całkowicie dobrowolny i anonimowy.

Studenci, przypominamy o udziale w Ankiecie Studenckiej semestr zimowy 2016/2017

Zostało już tylko 9 dni aby przekazać nam opinie na temat Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku:

• pracujących w niej nauczycieli akademickich

W tym celu przygotowaliśmy dla Was „Studencką ankietę oceny zajęć i nauczycieli akademickich”

Wasze szczere i rzetelne odpowiedzi będą dla nas cennym źródłem informacji, pomocnym w doskonaleniu oferty oraz organizacji pracy w następnych latach.

Do 09.02.2017 r. po zalogowaniu się na swoje konto w Akademusie (logowanie przez „Panel studenta”), będziecie mogli wyrazić swoje zdanie wypełniając przygotowaną ankietę.

Zapraszamy do udziału w Ankiecie Studenckiej semestr zimowy 2016/2017

Drodzy Studenci!

Chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku:

• pracujących w niej nauczycieli akademickich

Od 10.01 do 30.01.2017 r. po zalogowaniu się na swoje konto w Akademusie (logowanie przez „Panel studenta”), będziecie mogli wyrazić swoje zdanie wypełniając przygotowaną ankietę.

Dziękujemy!

Drodzy Dyplomanci,

Zapraszam po odbiór dyplomów w godzinach przyjęć studentów. Można również odebrać dyplom w godzinach 7 - 15, po mailowym lub telefonicznym umówieniu się. Osoby, które zamówiły wersję angielską otrzymają dyplom, natomiast przetłumaczony suplement będzie do odebrania w terminie późniejszym. Jednocześnie przypominam - aby odebrać dyplom należy:

• uzupełnić dane dotyczące dyplomu w Akademusie tj: nazwisko promotora, recenzenta, tytuły prac oraz opis prac,
  • przynieść opisaną i podpisaną przez promotora płytę nr 2,
  • przynieść uzupełnioną kartę obiegową,
  • dostarczyć odpowiednie zdjęcia do dyplomu,
  • (dotyczy studentów II stopnia) oddać legitymację studencką.