30.01 | Ostateczny termin wyboru przez Rady Programowe kierunków członków WKW |
20.01 | Początek tworzenia listy elektorów w grupie wyborczej profesor i profesor uczelni |
20.01 – 3.02 | Składanie oświadczeń wymaganych do kandydowania do Kolegium Elektorów dla grupy wyborczej profesor, profesor uczelni |
4.02 | Zamkniecie listy elektorów w grupie wyborczej profesor i profesor uczelni |
10.02 | Szkolenie pt. "Jak przeprowadzić wybory?" kierowane do Wydziałowych Komisji Wyborczych (Gmach główny, Baszta, godz. 10:00) |
11.02 | Wybory przedstawicieli w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do kolegium elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium, godz. 9:00) |
17.02 | Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników jednostek pozawydziałowych (w tym ZHITS) do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, sala konferencyjna, godz.12:00) Wybory do kolegium Elektorów w grupie wyborczej doktoranci (Gmach główny ASP, sala 132, godz. 14:00) |
18.02 | Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Rzeźby i Intermediów do Kolegium Elektorów (Mała Zbrojownia, Plac Wałowy 15, godz.11:00) Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Grafiki do Kolegium Elektorów (Dom Angielski, Chlebnicka 13/16, sala 205, godz. 12:00) Wybory w grupie studentów Wydziału Rzeźby i Intermediów do Kolegium Elektorów (Mała Zbrojownia, Plac Wałowy 15, sala 16P, godz.13:00) Wybory w grupie studentów Grafiki do Kolegium Elektorów (Dom Angielski, Chlebnicka 13/16, sala 302, godz. 14:00) |
19.02 | Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Wydziału Architektury i Wzornictwa do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium, godz. 11:00) Wybory w grupie studentów Architektury i Wzornictwa do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium, godz. 14:00) |
20.02 | Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Malarstwa do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium, godz. 12:00) Wybory w grupie studentów Malarstwa do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium, godz. 14:00) |
21.02 | Ostateczny termin składania oświadczeń wymaganych dla Kolegium Elektorów w grupach pozostałych nauczycieli akademickich, pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, studentów i doktorantów. |
27 .02 – 12.03 | Zgłaszanie kandydatów na Rektora |
16.03 | Ogłoszenie wstępnej listy kandydatów |
20.04 | Próba techniczna połączenia online, godz. 11:00-14:00 (szczegóły zostaną przesłane mailowo) |
21.04 | Spotkanie prezentacyjne Kandydata na Rektora dla Kolegium Elektorów w trybie telekonferencji na platformie Google Meet, godz. 11:00 |
27.04 | Wybory Rektora |
25.05 – 29.06 | Wybory do Senatu |
25.05 | Tworzenie listy kandydatów do Senatu w grupach pracowników jednostek pozawydziałowych – w tym ZHITS (godz. 8:00-16:00) |
25.05 – 27.05 | Tworzenie listy kandydatów do Senatu w grupach pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (do godz. 16:00)
|
26.05 | Wybory do Senatu w grupach pracowników jednostek pozawydziałowych – w tym ZHITS (godz. 15:00) |
26.05 | Tworzenie listy kandydatów do Senatu w grupie wyborczej Doktoranci (do godz. 16:00) |
27.05 | Wybory do Senatu w grupie wyborczej Doktoranci (godz. 11:00) |
28.05 | Wybory do Senatu w grupach pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (godz. 11:00) |
25.05 – 1.06 | Tworzenie listy kandydatów do Senatu w grupach pracowników Wydziału Malarstwa, Rzeźby i Intermediów, Grafiki, Architektury i Wzornictwa |
1-5.06 | Tworzenie listy kandydatów do Senatu w grupach pracowników Wydziału Architektury i Wzornictwa |
3.06.2020 | Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Malarstwa (godz. 12:00) Audytorium |
15.06.2020 | Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Rzeźby i Intermediów (godz. 11:00) Audytorium |
16.06.2020 | Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Grafiki (godz. 11:00) Audytorium |
16.06.2020 | Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Architektury i Wzornictwa (godz. 11:00) /wybory online/ |
18.06.2020 | Wybory do Senatu w grupie wyborczej studenci: Malarstwo, godz. 10:00 Grafika, godz. 11:00 AiW, godz. 12:00 RiI, godz. 13:00 /wybory online/ |