Rekrutacja 2022

Dlaczego warto studiować? Dni Otwarte 2022 Procedura przeniesienia z innej uczelni Procedura potwierdzenia efektów uczenia się

Samorząd Studencki ASP

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego to szesnastoosobowa grupa ludzi – studentów z każdego wydziału ASP. Dopiero się uczymy ale działamy dla Was! Dlatego zapraszamy ze wszelkimi tematami. Postaramy się pomóc i poradzić.

Biuro URSS
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Pokój P-23
Targ Węglowy 6
80-836 Gdańsk

 

email ogólny: samorzad@akademia.gda.pl

Przewodniczący URSS
Kajetan Topolewski
kajetan.topolewski@akademia.gda.pl
(Wzornictwo, rok 4)

 

Wiceprzewodnicząca URSS
Magdalena Majewska
magdalena.majewska@akademia.gda.pl
(Malarstwo, rok 4)

 

Skład URSS:
Eliza Galek, APK rok 1, eliza.galek@akademia.gda.pl
Iwona Sidło, APK rok 5, iwona.sidlo@akademia.gda.pl
Julia Zubka, AW rok 4, julia.zubka@akademia.gda.pl
Karolina Narkiewicz, Wzornictwo rok 5, karolina.narkiewicz@akademia.gda.pl
Barbara Kuchnowska, Malarstwo rok 4, barbara.kuchnowska@akademia.gda.pl
Dorota Kozicka, Grafika rok 3, dorota.kozicka@akademia.gda.pl
Julia Opalińska, Grafika rok 3, julia.opalinska@akademia.gda.pl
Anna Chabowska, Intermedia rok 2, anna.chabowska@akademia.gda.pl
Maciej Lewandowski, Intermedia rok 4, maciej.lewandowski@akademia.gda.pl
Sara Pankowska, Intermedia rok 3, sara.pankowska@akademia.gda.pl
Adrian Kurzawa, Rzeźba rok 2, adrian.kurzawa@akademia.gda.pl
Maja Pućko Rzeźba, rok 3, maja.pucko@akademia.gda.pl
Józefina Radtke, Intermedia rok 1, jozefina.radtke@akademia.gda.pl
Zuzanna Kobiela, Rzeźba rok 1, zuzanna.kobiela@akademia.gda.pl