Rekrutacja 2026

Komisja ds. jakości kształcenia

Przewodnicząca Komisji ds. jakości kształcenia:
prof. ASP dr hab. Sylwia Jakubowska-Szycik

Członkowie:
dr inż. arch. Marek Barański – Prorektor ds. kształcenia i współpracy dydaktycznej,
prof. ASP dr hab. Bogumiła Jóźwicka – przedstawicielka kierunku Wzornictwo,
dr Arkadiusz Staniszewski – przedstawiciel kierunku APK,
dr Katarzyna Zawistowska – przedstawicielka kierunku Architektury Wnętrz,
prof. ASP dr hab. Magdalena Góra – przedstawicielka kierunku Rzeźba,
dr Anna Włodarska-Zamiara – przedstawicielka kierunku Intermedia oraz kierunku Fotografia,
dr Dominik Włodarek – przedstawiciel kierunku Grafika,
prof. ASP dr hab. Marcin Zawicki – przedstawiciel kierunku Malarstwo,
prof. ASP dr hab. Iwona Dzierżo-Bukal – przedstawicielka Szkoły Doktorskiej,
dr Roman Nieczyporowski – przedstawiciel ZHiTS,
mgr Adela Rostek – przedstawicielka samorządu doktoranckiego,
Paulina Grochowska – przedstawicielka samorządu studenckiego,
Julia Nowicka – przedstawicielka samorządu studenckiego.