Rekrutacja 2022

Dlaczego warto studiować? Dni Otwarte 2022 Procedura przeniesienia z innej uczelni Procedura potwierdzenia efektów uczenia się

Sylwetki absolwentów

Lista absolwentów Wydział Rzeźby i Intermediów 

 

2021

Bujnicka Agata
Dziedzic-Kujawska Marcelina
Filipek Agnieszka 
Gostomski Paweł
Jasiński Dawid
Kania Klaudia
Monika Rożnowicz – artysta | Galeria Gallerystore.pl
Tomaszewski Wiktor
Natalia Gwiazdowska laureatką konkursu artNoble 2021 | Sukcesy | Zbrojownia Sztuki
Aleksandra Jagła 
Patrycja Jewsienia

 

2020

Sierotzki Gilbert 
Szalewska Edyta 
Alicja Pietrzak

 

2019

Grabska Marianna 
Karc Dominika 
Khonke Dominika
Magalska Natalia 
Młynarski Joel – instgram @joel_artworker
Moksa Grzegorz
Jakub Ostoja-Linski
Szymusiak Justyna
Świerczyński Daniel
Zblewska Katarzyna
Pasternak Emilia – instagram @splataneartsy
Radtke Wojciech

 

2018

Składowska Irmina
Stokowska Paulina 
Babraj Magdalena
Gieniusz Arkadiusz
Tkaczyk Natalia
Branecka Karolina
Ciszkowski Marek
Czajkowska Justyna 
Gers Katarzyna
Karpiel Elżbieta
Józefów Aleksandra 
Malik Daria
Niewiński Kamil
Stokłosa Patryk

 

2017

Sobański Daniel 
Krzysztof Farsewicz
Katarzyna Grządziela
Alicja Kamieniczna 

 

2016

Buławka-Fankidesjki Dmitrij
Furmaniak Michał 
Gozdowska Natalia
Michalczyk Mateusz
Roguziak Agata 
Sęczawa Michał
Michał Adamowski
Ciupa Krzysztof
Cudzich-Bularz Sławomir
Gruba Kamila
Michalska Aleksandra
Mittlener Marta

 

2015

Formella Barbara
Jagiełło Agnieszka
Kotłowska Małgorzata
Muśko Emilia
Rusin Andrzej
Westfalewicz Cezary 
Czarnecka Jessicka
Kopeć Magdalena
Skibiak Adrianna
Surmacz Krzysztof 
Szczudło Kamil

 

2014

Cupiał Joanna 
Kalkowska Iga
Łapiński Michał 
Reczko Patryk
Musiał Maciej 
Stępień Joanna
Baranowicz Wiktoria
Cupiał Joanna
Knyszewska Beata
Paprocka Martyna
Paul Zuzanna
Szczerba Łukasz
Szymczyk Jerzy Bohdan
Wilk Anna
Michał Znojek

 

2013

Aniszewska Sylwia 
Batorski Michał 
Domańska Marta
Drawc Arkadiusz 
Formella Barbara
Gutowska Anna
Joachimowska Barbara
Krusinowska Krzysztofa
Leszko Katarzyna 
Markos Agata
Płoszaj Rafał
Szmyt Zuzanna
Waloch Tomasz
Apanaszczyk Klaudia

 

2012

Adamczyk Monika
Andrychowska Agnieszka
Pstrzoch Katarzyna
Leśniak Piotr
Łącka Barbara
Pstrzoch Katarzyna
Rzędzian Katarzyna
Wenta Robert 

 

2011

Bluma Marcin 
Kluza Alina 
Nowodworski Stanisław
Olszańska Barbara
Rybak Aleksandra
Pankanin Marek 
Podpora Katarzyna 
Stankiewicz Mateusz 
Świętnicki Jacek
Wnuczyńska Dorota 

 

2010

Burdek Mariusz
Jerczyński Mikołaj 
Kiernicki Maciej
Kluza Anna
Liszek Ziemowit
Majchrowicz Michał 
Szczepański Paweł
Szczukiewicz Monika
Waloch Tomasz

 

2009

Bielska- Kozakiewicz Grażyna
Fankidejski Czesław
Jurkiewicz Iwona
Kalkowska Emilia
Kotarba Barbara 
Lasowski Bartosz
Matysek Marta
Mikłasz Katarzyna
Milewska Julit
Mulawa Henryk
Topolan Ewa 
Kuczkowska Dominika
Piotrowski Maciej
Sobecki Antoni
Trześniak Przemysław 

 

2008

Duszyński Igor
Elsner Marek 
Gęsiorska Joanna
Gzowska Anna
Kaja Gracjan 
Kowalski Paweł 
Lewandowski Kordian
Wizimirska Hanna
Żemojdzin Alina

 

2007

Bruchmann Ewelina
Drapikowski Kamil
Kapuścińka Leokadia
Klapkowska Dorota
Kosacz Kinga Katarzyna
Kotarba Agnieszka
Kotarba Dominik
Kupper Piotr
Łukiański Wojciech
Swajda Wanda
Zdanowicz Martyna
Zielińska Dagna

 

2006

Darkowicz Aleksandra
Domańska Alicja
Golubowski Michał
Kruppa Marta
Ługowska Anna
Malinowska Danuta
Marciszewski Krzysztof
Urbańska Joanna
Wiśniewska Małgorzata

 

2005

Boroń Piotr
Chylewski Bartosz
Fojtuch Angelika
Gwarys Dominika
Kalwajtys Anna
Keller Dorota
Kleinzeller Nina
Krause Maciej
Mazurek Aneta
Pudlis Monika
Skrzypkowski Andrzej

 

2004

Arabski Adam
Barcikowska Aleksandra
Dziecielski Rafał
Kraska Alicja
Lasocka-Biczysko Anna
Mysiorek Paweł
Niećko Marzena
Pniewski Roman
Mazurek Renata
Pyś Adam
Sikora-Ellwart Emilia
Słoma-Sadowska Anna
Srzednicka – Sulowska Izyda
Szewczyk Marek
Szymańska Małgorzata
Waszewska Katarzyna

 

2003

Bębenek Monika
Dobke Małgorzata
Gogol Urszula
Gronkiewicz- Pawłowska Agata
Grzęda Marcin
Kołyszko Mariusz
Krysa Łukasz
Radziewicz Tomasz 
Sasin Paweł
Smolnik Ewa
Went Aleksandra
Zglobicka Dorota

 

2002

Dubrownik Katarzyna

 

2001

Grabowy Michał
Jakubowska Sylwia 
Kierzkowska – Kłys Joanna
Koprowska Ewa
Ługowska Agnieszka
Michałowska Katarzyna
Szycik Bogusław
Szymanowicz Katarzyna
Śramska Aneta
Szulc Beata
Wiejak Justyna
Wróbel Weronika

 

2000

Kluge Bente 
Buszyński Janusz
Czepułkowska Małgorzata
Jagodzińska Joanna
Kos Dorota
Kujawa Lucyna
Lasocka – Biczysko Anna
Łączek Aleksandra
Majdzińska Adriana 
Ostoja – Ostaszewska Iwona
Marcin Plichta 
Sęczawa Bartłomiej
Spłocharska Dorota
Tuvdendorj Dariazy

 

1999

Deja-Dębińska Izabela
Dmyterko – Tucka Anna
Dunaj Małgorzata Brygida
Kotlińska Matylda
Mauks Michał
Dorota Nieznalska 
Ostoja-Ostaszewska Iwona 
Ostrowska Beata Magdalena
Piseth Sa
Sawicka Elżbieta 
Schwarz Wojciech

 

1998

Białkowska Sylwia
Chrzan Marta
Gerula Małgorzata
Karolewicz Andrzej
Karolewicz Leszek
Kobylarczyk Ewa
Kostrzewa Magdalena
Kruszyński Paweł
Maliszewski Jakub
Niegoda Jacek
Sedlaczek Jan
Sobisz Tomasz

 

1997

Łopacińska – Koenner Agnieszka
Surajewska Dobochna
Turowska – Głowacka Marzena
Wellinowa Ewelina
Wójcik Julita 

 

1996

Brachun Jolanta
Gasprowicz Maja
Gros Dariusz
Grycza–Januszewska Małgorzata
Hańć Banita
Jankun–Toczyska Joanna
Sitek Dariusz 
Skórka Tomasz 
Sycz Tadeusz
Targoński Marek 

 

1995

Błażejowski Jakub
Citko Bogdan
Domsta Zuzanna
Tyborski Piotr

 

1994

Baugmart Anna
Białczak Dorota
Bruzdowicz Rafał
Gorbas Jerzy
Kiełek Sylwester
Kościuch Iwona
Prom San An
Sobczyk Marcin
Tyślewicz Dąbrówka
Zadurska Monika

 

1993

Chrabąszcz Marlena
Daszkowska- Witczyńska Elżbieta
Januszewska Marlena
Jasionowicz Wojciech
Kaja Robert 
Kiciński Jacek
Lipczyński Jerzy
Łysak Dariusz
Malinowska Izabela
Mazur Jerzy 
Malinowska Danuta
Rybczyńska Barbara
Sawicka Danuta
Sojka – Mielczarek Grażyna
Ulatowska Wioletta
Wąsiel Zbigniew
Wyrąbkiewicz Teresa
Zabrocki Tomasz 

 

1992

Bartkowska Elżbieta
Branicka Marta
Kuźniar Ewa
Litwiniuk Ryszard 
Rosińska Małgorzata
Strama Stanisław 
Sojka-Mielczarek Grażyna
Synowiec Rafał
Wasiel Zbigniew
Wyrąbkiewicz Teresa

 

1991

Białecki Mariusz 
Borys Izydor
Osiak Grażyna
Tomaszewska Grażyna 
Tusk Magdalena

 

1990

Fus Roman
Łuczak Jacek
Romanowska Maria
Smreczak Marian
Sobierajski Maciej
Schmidt Magdalena 
Wasiłek-Dylis Maria

 

1989

Chyczewski Jacek 
Cichocki Piotr
Krauze Leszek
Panek Waldemar
Piotrowski Miłosz

 

1988

Kiermut Agnieszka
Lidia Kijewska
Kwak Wiesław
Madej Małgorzata
Marcinkiewicz Małgorzata
Mróz Marian 
Rybczyński Paweł 
Stachurski Wojciech
Wittstock Andrzej
Wrona Andrzej 
Zieliński Krzysztof Adam 

 

1987

Bartosik Artur
Borcz Jacek
Czajkowska Dorota
Głaczyńska Iwona
Kręcka–Rozenkranz Małgorzata 
Litwiniuk Janusz
Pieniążczak–Gałczyńska Iwona
Suchwałło Elżbieta
Szczypka Jan 
Szmyt Urszula 

 

1986

Baranowska Jurata
Janusz Klementyna
Józefowicz Katarzyna 
Jóźwiak Katarzyna 
Klimkowska Anzelma
Kowalczyk Kazimierz 
Mielewczyk Bolesław 
Pluta Alicja
Sęczawa Wojciech 
Skoczylas Katarzyna
Węgrzyn Anna

 

1985

Lasocki-Biczysko Marek
Grzegorz Klaman 
Rydzak Mirosław
Tkaczuk Janusz

 

1984

Chrostek Zbigniew
Cichy Krzysztof
Dajnowski Andrzej
Kossakowska Katarzyna
Ossowski Bernard
Szczudło Eugeniusz
Stefosis Eugenia 
Szmyt Ryszard 

 

1983

Baranowski Grzegorz
Bomba Hanna
Cichy Krzysztof
Fiałkowska Maria
Molenda Marian
Paciorek Anna
Stopa Włodzimierz
Skóra Andrzej
Tusk Teresa

 

1982

Misztal Tomasz

 

1981

Makarewicz Martin
Nowak Maria
Rudnicka Janina

 

1980

Andrzejewska Mirosława
Barszczewska-Popowska Alicja
Bem Anna
Bogdaszewski Marek
Bojarska – Sztuk Marlena
Cichoń Waldemar
Suchońska- Niesiołowska Ewa
Wojtiuk Maria
Wyrostek Stanisław

 

1979

Kuciara Grzegorz
Magler Dorota
Pidek Zdzisław
Podwysocki Stanisław
Retkowski Florian
Wyspiański Adam

 

1978

Andrzejewska Krystyna
Bukowski Henryk
Jóźwik Zbigniew
Kaliszewska Iwona
Małkowski Lech
Matuszyńska Sabina
Nowek Piotr
Sztuk Grzegorz
Wasilewski Wojciech

 

1977

Grądkowska Grażyna
Ihnatowicz Ryszard
Krawczyk Ewa
Kucharzyk Danuta
Michałowski Bogdan
Pędryś Wiesław

 

1976

Dziecielski Gerard
Irzykowski Andrzej
Kamiński Jan
Kownas Janina
Kurkiewicz Stanisław
Skupny Jerzy
Słota Marian
Wysoczewski Jan

 

1975

Balbińska Arlette
Borowski Krzysztof
Gryniewicz Wojciech
Pietranik Wojciech
Sapała Zenon
Sendal Donat
Szczygielski Aleksander

 

1974

Cieciuch – Skrzypacz Barbara
Górska Krystyna
Ostrogórska Ludmiła 
Strzelczyk Leon
Ścisło Jolanta
Wakuliński Jan

 

1973

Gajda Czesław
Kasprzykowski Lech
Masa Jan
Masicka-Grygorczuk Bogumiła
Siudak Szczepan
Skrzyńska–Dąbrowska Maria
Szwechowicz Stanisław

 

1972

Czyż-Manthey Teresa
Radosław Dąbrowski
Dobrowolska Małgorzata
Englert Maria
Gokołowska Maria
Jura-Marchlewska Zofia
Kaus Emilia
Kędziora Jerzy 
Klaman Teresa 
Konarski Jan
Łuczka Anna
Majewski Jan 
Marchlewski Lech
Siudak Szczepan 
Szymańska Małgorzata
Szymański Sławomir
Talaga – Korpalska Maria
Urbaniak-Zalewska Iwona 
Wieczorkiewicz Włodzimierz
Zerling Swietłana 
Wieczorkiewicz Włodzimierz

 

1971

Bogusławska Czesława
Bogusławski Wiesław
Burdzińska – Wakuła Anna
Chorąża Jadwiga
Hycki Jerzy
Kuczyńska Maria 
Wilk Ryszard 

 

1970

Dziecielski Gererd
Grygorczuk Jerzy 
Kompowski Janusz
Lademann Eugeniusz
Markowski Bogdan 
Wypych Szymon 
Załęski Wojciech

 

1969

Berwertz Izabella 
Ostrowski Sławoj 
Morawski Andrzej 
Sokołowski Albin
Solarewicz Ewa
Szulc Krystyna

 

1968

Gierada Stanisław 
Koczewski Jerzy
Radwański Stanisław 
Ramach Wiesław

1967
Błaszkowska Hanna
Durczewski Marek
Jurijewicz Edward
Panas Jadwiga
Puchalska Krystyna
Sopora Leon
Zanierowski Jerzy

 

1966

Chrobak Barbara
Dętkoś Aleksander 
Kręcicka – Jeż Krystyna
Pepliński Robert
Schilbach – Kaniewska Halina

 

1965

Bagiński Ignacy
Buczkowski Jerzy
Kaczmarek Wiesław
Klempka Stanisław
Powch – Klotz Krystyna
Sosnowska – Muller Krystyna
Sobczak Anna
Sitek Edward 
Sobczak Anna
Szewczyk Wiktor
Tusk Bronisław 

 

1964

Baluga Janina
Filipska-Frejer Krystyna
Mucha-Jurkowska Barbara
Paszkiewicz Anna
Pietroń Wiesław
Rasmus Henryk 
Samp Wawrzyniec 

 

1963

Mania Jan
Marschall Bolesław 
Nowacki Andrzej 
Rasmus Henryk 
Sarnowski Józef 

 

1962

Ciżmowska Hilaria
Dukat Czesław 
Gandurska–Brzeźnicka Małgorzata
Hankus Danuta
Romaniec Ewa
Solecki Piotr

 

1961

Czałpińska–Zabrocka Irena
Fukś Józef
Gondek Andrzej
Gąsienica–Szostak Michał 
Maciejewski Eugeniusz
Toruńska Emilia

 

1960

Beyer Ewa 
Czajkowski Jerzy
Fietkiewicz Paweł 
Zalewski Albert 
Zaorska–Burczyk Krystyna Zabrocki Zbigniew

 

1959

Bogucki Andrzej
Ciesielski Andrzej 
Gliwiński Gerhard
Popłoński Aleksander
Rogatty Rudolf 


1958

Balcewicz–Loroch Irena Romuald Frejer https://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Frejer
Haupt Sława
Koseda Zdzisław 
Kuzdra Czesław 
Rusin Jan
Śladek Alojzy
Szpinek Lidia 

 

1957

Boroński Tadeusz 
Lula Henryk

 

1955

Erszkowski Zbigniew 
Harmiacińska Iwona
Stefanowicz Janina 
Wachowski Ryszard 
Wojewodzianka Pelagia

 

1954

Kępski Zygmunt 
Przyłuska Marianna

 

1953

Kawecka Helena
Pietrowiec Anna 

 

1952

Duszeńko Franciszek 
Werocsy Leszek