2. Pracownia Malarstwa

prof. ASP dr hab. Krzysztof Polkowski

mgr Anna Wypych-Klimkowska

Studenci, Studentki, Osoby Studiujące!

Jesteśmy pracownią otwartą i zapraszamy wszystkich, niezależnie od tego w jaką twórczą drogę chcą podążać. Nie będziemy nic narzucać,choć na każdym kroku będziemy was wspierać, a rodzaj wsparcia dopasujemy do waszych potrzeb.

Stawiamy na waszą samodzielność, i chęć rozwoju, którą będziemy podsycać, tak abyście byli lepsi w tym co wy chcecie tworzyć. Jeśli jeszcze nie wiecie co chcecie tworzyć, pomożemy wam poszukać waszego własnego głosu. Będziemy stawiać wam wyzwania, wskazywać nowe kierunki, jednocześnie pokazując jak sobie radzić z problemami jakie się będą pojawiały.

Zależy nam na tym abyście świadomie budowali zarówno swoją twórczość jak i karierę, i byli przygotowani na wyzwania jakie będą was czekać po studiach.